E dini profesionin e dytë të Morena Tarakut? Do të habiteni

19:35 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Morena Taraku vazhdon të jetë në qendër të mediave.

Modelja dhe këngëtarja e njohur, është tejet aktive në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shkruan lajmi net.

E pyetur nga fansat se cili do të ishte profesioni i saj i dytë, Taraku zbulon për fansat se është psikologe.

Ndryshe, Morena u përfol gjatë për lidhjen me miliarderin nga Teherani, Sasha Sobhani e që tashmë siç duket ata janë ndarë.

Nuk është edhe aq aktive në projekte muzikore por këngët e saj po pëlqehen dhe dëgjohen mjaftueshëm nga publiku.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400