A do e falje tradhtinë…? Armina Mevlani kthen përgjigjen që nuk pritej

22:49 / E enjte, 19 Korrik 2018

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë bashkë prej shumë vitesh.

Çifti madje ka folur kohët e fundit edhe për një dasmë të mundshmepo pa dhënë saktësime.

Ndërkohë në mesin e pyetjeve në Instagram, Arminës i është pyetur edhe nëse do të falte tradhtinë. Blogerja ka një mendim për këtë çështje që nëse do i ndodhte do të turbullonte shumëkënd.

“Jo, vetëm nëse pas saj qëndron një arsye e fortë, (që mund të jetë edhe krizë në çift që duhet rregulluar apo dhe faji im për diçka).  Mendoj që tradhtia që falet është ajo ku ka vend për reflektim, përse partneri e ka bërë”, shkruan Armina.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400