E kemi parë të duket seksi!! Një foto e pa parë e Gentës ‘zhgënjen’ fansat

15:14 / E martë, 15 Maj 2018

Është mjaft energjike në skenë.

  E edhe për paraqitjet e saj televizive por edhe imazhet që publikon në rrjete sociale Genta pranon komente shumë pozitive, shkruan lajmi.net

Por për dallim prej tyre ka foto në të cilat këngëtarja nuk duket edhe aq në formë. Njësoj ka ndodhur edhe në një të fundit që ka qarkulluar në rrjetet sociale në të cilën ajo shihet ndryshe nga imazhet profesionale që publikon.

Genta është mjaft e angazhuar në ahengje dhe mbrëmje muzikore jo vetëm në Kosovë por edhe më gjerë.

“Zemra thyhet”, u prit mirë nga publiku ku tanimë numëron mbi 4 milionë klikime, në kanalin zyrtar Youtube.

 

32508760_2104065589610607_8731146794500620288_n

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400