A e keni ditur sa të bukura i ka dy vajzat Naim Shaci?

18:33 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

Donat Qosja është aktori që me sensin e humorit bëri për vete thuajse të gjithë shikuesit e serialit vendor ‘Kafeneja Jonë’.

Aktori ka një karrierë të suksesshme dhe ende është një aktor shumë i kërkuar i teatrit.

Donati i ri në moshë por është baba i disa fëmijëve dhe ka një jetë të qëtë familjare, përcjell ORAinfo.

Shpesh atë e shohim të publikojë momentet më të mira bashkë me familjen e tij.

E pak të njohura për publikun janë dy vogëlushet e tij bukuroshe, të cilat Donati nuk ua prish asnjëherë duke ia plotësuar çdo dëshirë të tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400