A e keni ditur se Jeta Xharra e ka vajzen kaq të bukur? (Foto)

01:34 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Jeta Xharra është gazetare tejet e njohur, sidomos për qasjen e drejtpërdrejt dhe guximin që ka.

Jeta e “Jeta në Kosovë” dhe e debateve të forta, kurrë nuk ka preferuar që ta mediatizoj jetën private.

Ne ju njohim me bashkëshortin e gazetares, që quhet Alex Anderson dhe dy vajzat e tyre, Eliza dhe Hana.

Eliza, si e vogel duket të jetë shumë bukuroshe dhe shumë simpatike.

E ngjashme si Eliza, duket edhe Hana.

Image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400