A e keni ditur se ‘Zejnepi’ ka një motër binjake…Ato nuk mund t’i dalloni…(FOTO)

22:56 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

Hazal Filiz Küçükköse është aktorja bukuroshe turke, e njohur për kosovarët si Zejnepi nga seriali Kara Sevda, transmeton ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, por pothuajse të gjitha postimet e saj janë rreth profesionit, dhe pak kemi ditur për jetën e saj private.

Por pjesa më interesante është Hazal ka një motër binjake, të cilat ngjajnë shumë, dhe mbase edhe nuk mund të dallohen fare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400