A e keni vërejtur këtë detaj tek Ermal Mamaqi?

11:55 / E premte, 17 Gusht 2018

Komediani i njohur shqiptar, Ermal Mamaqi është tejet aktiv në rrjete sociale.

Ai ka postuar një foto në llogarinë personale, Instagram i cili duket shumë më ndryshe me pamjen e re, shkruan lajmi net.

Madje në këtë gjendje nuk e kemi parë asnjëherë Mamaqin, ku me këtë ka befasuar të gjithë fansat.”Ore a më shkon mjekra?”, ka shkruar ai.

Nga ana tjetër, Ermali tanimë ka përfunduar sezonën e emisionit ‘Xing me Ermalin’, i cili rikthehet së shpejti në ekranet televizive. Gjatë kësaj kohe ka zgjedhur disa ditë pushimi së bashku me familjen.

Ore a më shkon mjekra?

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400