E larë në shkumë me vithet jashtë, Roza i heq trurin ndjekësve në Instagram me pozat erotike

02:20 / E martë, 23 Janar 2018

Ndryshimi në siluetën e saj ka qenë drastik pasi ajo ka një fizik shumë  të palestruar.

Në të gjitha fotot e seteve fotografike që realizonte ajo gjithnjë kujdesej t’i jepte kësaj pjese të trupit të saj vëmendjen e dëshiruar.

Ajo ka postuar së fundmi në disa Instastory disa foto të nxehta brenda një xhakuzi.

Roza reklamon të pasmet e saj e ulur në një vaskë me atmosferë intriguese.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400