E mbani mend Enkin që jepte lajmet e zhveshur? S’do ta besoni çfarë ka ndodhur me të

08:57 / E mërkure, 22 Gusht 2018


Ajo u bë mjaft e komentuar në mediat botërore pasi u shfaq duke dhënë lajmet me vetëm një dekolte.

Bëhet fjalë për Enkin, bukuroshen që duket se do të vazhdojë akoma “të prodhojë” lajm.

E dini çfarë i ka ndodhur Enkit?

Në fakt janë mediat e huaja ato që nuk po e lënë rehat dhe së fundmi i kanë dedikuar një artikull, ku i kanë publikuar fotot e nxehta dhe nuk i kursejnë fjalët për të.

Ndër të tjera, cronacaqui.it shkruan:

Fotografitë e saj të fundit e tregojnë atë me pushime, midis detit dhe vendasve. Enki e bukur nuk ndalet së kapuri vëmendjen për format e saj bujare dhe gjithashtu për rrobat gjysmë të zhveshura: si për të thënë, ujku qimen e ndërron, por zakonin s’e harron”.

Gjatë këtyre viteve, Enki fitoi famë jo vetëm në Shqipëri, por arriti të marrë oferta edhe nga Playboy, për të pozuar nudo.

Por, ajo nuk ka hequr dorë nga profili i gazetares, atë mund ta shohim çdo mëngjes në emisionin e “Aldo Morning Show”.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/e-mbani-mend-enkin-qe-jepte-lajmet-e-zhveshur-569049/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400