E mbani mend Kasandren, ajo tani është 44 vjeçare, por do të befasoheni sa e re duket

19:40 / E martë, 17 Prill 2018

 

Ishte seriali ndër më të parët të cilët bëri bujë të madhe,fjala është për telenovelën, Kasandra-n.

Ishte telenovelë latine e cila mori vëmendjen e madhe për shumë pak kohë përcjell ORAvip. E aktorja kryesore që luajti rolin e Kasandrës, ishte Coraima Torres.
Zeshkania e cila edhe sot mbahet mend për bukurinë e saj, ka plotë 44 vite. Ajo është nënë e një djali, por që jeta emocionale nuk i ka shkuar edhe aq mirë.

Ani pse afër viteve të 50-ta, Kasandra ka një trup që çdo femër do ta dëshironte.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400