E mbani mend Kasandren? Kështu duket ajo sot, poston foto nga plazhi

15:25 / E diell, 15 Korrik 2018

Aktorja Coraima Torres e njohur nga roli i saj si “Kasandra”, serial ky i cili në ekranet shqiptare u transmetua 20 vite më parë po “çmend” rrjetet sociale me imazhet e fundit nga plazhi.

45 vjeçarja edhe pas dy dekadash ende mbahet mend nga audienca për rolin e saj si “Kasandra” .

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj “Instagram”, ajo duke shijuar plazhin nuk ka hezituar t’i shfaqë linjat e përkryera trupore.

Kujtojmë se Coraima Torres mori rolin e saj të parë si protagoniste në vitin 1992, në serialin e famshëm “Kasandra”, e cila u shfaq në më shumë se 100 vende të botës./21Media

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400