E pabesueshme por e vërtet: Për nder të Pavarësisë, takohen njeriu me i madh dhe njeriu më i vogel në Kosovë

22:13 / E diell, 18 Shkurt 2018

 

Të ftuar në emisionin Kojshia Show, këtë javë janë Ferit Zekolli dhë Ardonita Sabedini.

Sikurse në emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur show interesant dhe momente interesante.

Ferit Zekolli është njeriu më i gjatë dhë Ardonita Sabedini njeriu me i vogel në Kosovë.

Për nder të Pavarësiës së Kosoves, takohen njeriu me i madhë dhe njeriu më i vogel në Kosovë, më parë ska ndodhur në ndonje show.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400