E papritura sapo ndodhi mes Endritit dhe Dritës (Foto)

08:09 / E enjte, 12 Janar 2017

 

Ishte 31 Dhjetori i vitit 2016 kur portali Prive.al, bazuar në burime të sigurta dhe kredibile raportoi mbi lidhjen e djalit të Presidentit Thaçi.

Endriti, i cili deri në atë moment nuk njihej për këtë pjesë, papritmas u shndërrua në trendin e ri të portaleve për të cilat mjaftonte një pëlqim i ri për t’u bërë lajm.

Nga ky i fundit dhe protagonistja tjetër, Drita Stublla, për të cilën Prive.al raportoi se është tash e një kohë e dashura nuk pati asnjë reagim.

E tek gati dy javë më pas, kanë nisur hapat e parë të zyrtarizimit të lidhjes.

Në një prej fotografive të fundit të Endritit, Drita për të parën herë ka komentuar duke i lënë një hapësirën e komenteve një zemër.

Ndryshe, dy të rinjtë janë diku rreth moshës 18-19 vjeçare por duket se dashurinë e për njëri-tjetrin e kanë të madhe. Mbetet të shihet se sa do t’i rezistoj kohës kjo lidhje e re por shumë e komentuar.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400