E paragjykuan për martesën me avokatin maqedonas? Kështu përgjigjet Adelina Tahiri

16:19 / E enjte, 12 Korrik 2018
Adelina Tahiri tashmë është në muajt e fundit të shtatzanisë.

Martesa e saj me avokatin më të pasur në Maqedoni, Serjozha Markov bëri bujë të madhe në gjithë mediat, shkruan lajmi net.

Kjo ngase çifti kanë diferencë të madhe në moshë e madje bashkëshorti i saj me prejardhje, nuk është shqiptar.

E pyetur nga fansat se a nuk kishte ndonjë mashkull shqiptar që është martuar me maqedon, kështu përgjigjet Tahiri: “S’ishte përzgjedhja ime ashtu deshti Zoti:) dhe jam shumë e lumtur..”.

Nga ana tjetër, ajo do sjell në jetë fëmijën e parë në fund të muajit gusht.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400