E pasionuar ndaj librave, këngëtarja kosovare bën përshkrimin më të mirë për ta

23:53 / E martë, 12 Qershor 2018
Është emër shumë i dashur për publikun.
Adelina Emini, padyshim se është njëra nga këngëtaret më të pëlqyera që nga fillimi i karrierës së saj,

Përpos sukseseve të njëpasnjëshme, këngëtarja Emini është shumë e apasionuar pas librave, të cilat i shfaq edhe në rrjete sociale.

Në një imazh që ka publikuar së fundmi, Adelina ka disa fjalë me të cilat i përshkruan librat.

“Librat janë aeroplani, treni dhe rruga. Ata janë vetë destinacioni dhe kënaqësia. Ata janë shtëpia”, ka shkruar ajo bashkangjitur imazhit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400