E përndjek e shkuara: Kanë ndërtuar shtëpinë e artit përballë rrugicës sime

08:39 / E diell, 18 Shkurt 2018

Vite më parë historia e aktores së ‘Kripëmjaltëzat’ ka tronditur mabrë opinionin pulik.

Historia e abuzimit nga Leonard Bombaj duket se është një plagë që nuk ka në plan të mbyllet edhe pse  Ajsi Xhaxhaj dëshiron ta lërë pas të kaluarën e saj, por  duket se kjo është e pamundur.

E ftuar në IN Tv  në emisionin “Një kat më lart” ka treguar se si çifti Bombaj po e diskutojnë sërish këtë histori.

“Unë dhe atëhere edhe tani, prindërit i kam shumë të përkushtuar ndaj meje. E dija që do flisnim për mua. Ishte lule kjo deklarata mes atyrë që kanë thënë”- tregoi Ajsi për deklaratën çiftit që kishin kërkuar ta adoptonin.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400