E veshur me ‘xixa’, ja sa bukur po duket sot Edona LLaloshi

19:21 / E premte, 20 Prill 2018

 

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo kohëve të fundit nuk është shumë aktive me këngë, por është aktive në rrjetet sociale.

Mirëpo sot ka publikuar këngën e saj më të re.

Pak minuta më parë, Edona Llalloshi publikoi një fotografi në të cilën shihet në një ambient të hapur e veshur me plotë elegancë.

Shikojeni vet fotografinë e saj më poshtë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400