Edhe reja e Shyhretës po bëhet këngëtare? Ja çka thotë Learta

22:45 / E enjte, 12 Korrik 2018

Shyhrete Behluli është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

E përpos saj, në familjen Salihu është edhe një tjetër këngëtare,vajza e Shyhretës, Engjellusha, shkruan lajmi.net

Mirëpo, siç duket numri i artistëve në këtë familje po shtohet.

Kjo se, reja e Shyhretës, Learta është përgjigjur në një nga pyetjet e bëra në Instastory ku dikush i ka shkruajtur se ia ka dëgjuar zërin kur këndon dhe se a mendon të bëhet këngëtare.

“Shumë shpejt” kanë përgjigja e Leartës e cila na bën të mendojmë se së shpejti do të debutojë në muzikë!

Nëse ndodh kjo, padyshim që nuk do mungojnë duetet e saj me Shyhretën dhe Engjin!

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400