Egzona bëhet ‘modele’ për fustanat e butikut të saj…Është veshur e tëra në ‘xixa’…

00:21 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Albatriti dhe Egzona tashmë janë ndër ҫiftet më të njohura dhe më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo.

Ata të dy kanë shumë ndjekës në rrjetet sociale, ku janë aktiv dhe bëjnë postime të shumta.

Kohëve të fundit Egzona është shumë aktive dhe mjaftë e përfolur.

E më shumë kohëve të fundit po merret me butikun e tij të fustanave.

Ndërsa sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me njërin nga fustanet e butikut dhe po duket shumë elegante…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400