Egzona në Turqi i inqizon këta burra, po përse?

23:03 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Egzona po vazhdon pushimet që i filloi që një kohë të gjatë së bashku me Albatritin. Edhe këtë herë duket që destinacioni i tyre ishte Stambolli, përcjell ORAinfo.

Gjatë vizitave në vendet që njihet për kultura dhe tradita karaktersitike është pjesë e kuriozitet të zbulosh ato.

E njëjta po ndodh me Egzonën e cila është mahnitur shumëllojshëmërinë që e ofron kuzhina turke, kështu ajo ka inqizuar disa nga kuzhinjerët e restorantit ku ajo ka drekosur

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400