Elhaida Dani “zhgënjen” me bukurinë natyrale (Foto)

17:16 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

Një nga këngëtaret më të suksesshme shqiptare pa dyshim që është Elhaida Dani. Zëri i veçantë i saj, ka bërë që ajo të jetë një nga më të pëlqyerit në shtetin italian.

Këngëtarja përveç aktive në skenën muzikore ajo është po kaq aktive edhe në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një instastory, ndërsa ka “shëmtuar” vetën përmes efekteve e ku ka shkruar “Bukuri natyrale”. Gjithsesi ajo është një këngëtare mjaftë simpatike.


Elhaida së fundmi mori pjesë në festivalin “Kënga Magjike” e që e zuri vendin e dytë, e më pas erdhi edhe me një projekt muzikor të ri të publikuar në kanalin Youtube.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400