Elita Rudi shtatzënë…!? Nuk do ta besoni çfarë bën për ta fshehur barkun…

20:29 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Gjiko dhe Elita po vazhdojnë me pushimet e tyre në Maldive, shkruan ORAinfo.

Nga atje ata po bëjnë postime nga më të ndryshmet, duke treguar se po kalojnë një kohë shumë të mirë.

E më aktive natyrisht se është Elita, ku shpesh po bën edhe poza provokative.

Njëra nga fotot e saj ishte edhe ajo ku u shfaq me një fustan të ngushtë dhe të shkurtër në të cilin mund të vërehen qartë format e vërteta trupore.

E pak kush e vërejti fotoshopin që ajo bëri tek pjesa e barkut.

A thua donte ta fshehte barkun e fryrë nga kilogramët e tepër, apo bëhet fjalë për shtatzëni të mundshme…!?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400