Elvana flet më në fund për Florin: Për atë ndiej vetëm…

08:30 / E diell, 18 Shkurt 2018

E ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin, këngëtarja Elvana Gjata nuk mund t’i shpëtonte një pyetje lidhur me bashkëpuntorin e saj Flori Mumajesi.

Në episiodin e realizuar në apartamentin e saj Elvana pohoi se për Florin ndjen vetëm mirënjohje.

‘Gjithë çfarë ndjej është vetëm mirënjohje dhe do të jetë një mirënjohje që nuk do të ndryshojë asnjëherë deri në fund të jetës sime.”ka thënë Elvana për Florin.

Marrëdhënia e tyre e ngushtë u shkëput dy vite më parë kur Elvana filloi rrugëtimin e saj jashtë vendit

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400