Elvana Gjata gjithmonë me shumë stil (Foto)

13:43 / E hëne, 16 Prill 2018

 

Është një nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Elvana Gjata muajt e fundit është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja.

Po ashtu, si përdoruese e rregullt e rrjeteve sociale, këngëtarja befason çdo herë me paraqitjet unike kado që shkon.

Në fotografinë e fundit që ka postuar në llogarinë e saj në Instagram, Elvana u lajmërua nga qyteti i Milanos.

Si çdo herë, këngëtarja ishte veshur me shumë stil, ndërsa mbishkrimi që i ka lënë fotos ishte “Hej Milan”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Elvana është “Off Guard” në duet me Ty Dolla Sign. /Lajmi.net/

 

Hey Milan

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400