Emily vazhdon të zhvishet, mbulon modestinë me peshqir

19:58 / E martë, 28 Gusht 2018


Emily Ratajkowski është zhveshur përsëri derisa është paraqitur në një vaskë banjoje plot më shkumë duke mbrojtur modestinë, por që padyshim ka bërë foto seksi.

Karriera e saj është formuar duke bërë fotografi seksi, normalisht shpesh e zhveshur e tëra

Emily Ratajkowki i është kthyer trikave të saj të vjetër derisa ka bërë një seri fotosh për revistë e njohur Paper, kësaj radhe fotot janë bërë në një vaskë plot shkumë e zhveshur.

 

Ylli i Gone Girl ka folur në këtë intervistë edhe për atë se si trajtohen yjet e bukura në Instagram, ka shprehur pikëpamjet e saj feministe, derisa ka bërë fotot e saj seksi dhe selfie që janë komentuar shumë nëpër rrjetet e ndryshme sociale. /GazetaExpress/ 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/emily-vazhdon-te-zhvishet-mbulon-modestine-me-peshqir-570861/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400