Enca e çmendur pas modelit spanjoll, ja çka bën tani

00:41 / E martë, 17 Prill 2018

 

Enca, është ndër këngëtaret më aktive dhe më të dashura për publikun.

Ajo madje cilësohet edhe si mbretëresha e Instagramit, për shkakë të numrit të madh të ndjekësve që ka, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, e shpeshherë edhe të tilla ku ajo shfaqet provokative.

Madje së fundmi ajo ka realizuar një videoklip me skena erotike, ku pjesëmarrës ishte një model spanjoll.

E siç duket Enca nuk po mund t’i ndahet modelit, madje sot pas kaq ditësh ajo ka publikuar një fotografi me të

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400