Enca ekspozon gjoksin me veshje të tejdukshme (Foto)

21:47 / E diell, 17 Dhjetor 2017

 

Këngëtarja Enca sërish ka provokuar me gjoks.

Këtë herë atë e ka zbuluar nën veshjen e tejdukshme në pjesën e sipërme me të cilën duket tejet seksi.

”Obobo është Enca me nerva” ka shkruar ajo përkrah fotografisë në të cilën shihet e nevrikosur.

Image

Related image

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400