Enca me “flokët e reja” nxjerrë gjoksin dhe sapo bëri këtë gjë

00:17 / E enjte, 19 Prill 2018

 

Është bërë brune, pasi ka hapur ngjyrën e flokëve.

E me ndryshimin e ri, këngëtarja Enca ka hedhur një fotografi në Instastory ku si gjithmonë, ekspozoi gjoksin, shkruan lajmi.net

Por, kjo nuk është e tëra.

Enca me ndryshimin që bëri është mbushur me aq energji saqë sonte i ka shkruar dy këngë të reja.

Epo, ajo duhet të ndryshojë më shpesh

screenshot_1

screenshot_2

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400