Enca Haxhia publikon pak nga kënga e re, zbulon edhe titullin

09:23 / E enjte, 14 Qershor 2018
Pas suksesit të ‘Dua’, Enca Haxhia po vjen me këngë të re.

Sipas të gjitha gjasave kënga do të titullohet ‘Alamet’ dhe do të jetë ritmike,

Ishte këngëtarja shqiptare ajo e cila nëpërmjet publikimit të disa postimeve e ka bërë të ditur një gjë të tillë.

Në njërin prej tyre ajo madje e ka publikuar edhe një pjesë të këngës e cila duket se është në prag të përfundimit.

Ajo nuk ka zbuluar diçka më shumë e as se si do të duket në klip mirë ajo çfarë dihet është se kënga do të jetë e ‘nxehtë’ pasi kështu po thotë Enca.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400