Enca ndez fansat, bën tweerk në koncert!

13:06 / E martë, 21 Gusht 2018

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një video në të cilën është bërë tweerk përpara fansave të saj në koncert.

Në këtë video e shohim mjaft sensual dhe provokuese këngëtaren e njohur, e cila njihet për këto lloj performancash.

 

Come to my show, if u wanna know what “show” means 😁

A post shared by ENCA (@enca) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400