Enca tregon kush ia mori virgjërinë e …

20:27 / E martë, 17 Prill 2018

 

Ka shokuar me fjalët e saj.

Këngëtarja Enca Haxhia ka hedhur një video në Instastory ku shihet se po priste flokët e saj, shkruan lajmi.net

E sipas shkrimit që la, ajo tha se ka qenë frizeri i saj që ia mori ‘virgjërinë’ e flokëve, pasi nuk i kishte prerë që moti.

E në foton tjetër që e hodhi, Enca shihet se i ka prerë flokët shumë.

screenshot_1

screenshot_2

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400