Endriti i Thaçit e humbi femrën më të bukur në qytet

12:00 / E shtunë, 25 Gusht 2018

Në mediat rozë në vendin tonë u përfol një kohë të gjatë se Drita Stublla dhe djali i presidentit të Kosovës Hashim Thaçi, Endriti janë në një lidhje, por që lidhja e tyre nuk shkoj edhe gjatë kohë, shkruan Magazina.al.

Endriti u nda nga Drita, ajo e cila edhe provokonte në rrjetet sociale me fotografi të cilat dyshohej se ishte me Endritin.

Tani kur nuk janë më bashkë ashtu siç thuhej, Endriti ka humbur shumë!

Drita në rrjetin social ‘Snapchat’, ka hedhur disa fotografi në të cilat tregon trupin e saj për ‘lakmi’, aq bombastik që ka.

E veshur në të bardha e me gjoksin jashtë ajo lë pa fjalë…

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/endriti-i-thacit-e-humbi-femren-me-te-bukur-ne-qytet-569921/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400