Engjullsha Salihu së shpejti me klip të ri (Foto)

08:07 / E enjte, 19 Prill 2018

 

“Fustani i bardhë” quhet kënga e fundit e saj deri më tani.

Siç duket, Engjellusha Salihu po vjen me një tjetër projekt muzikor.

Të paktën kështu kuptohet nga një fotografi që Engjëllusha e ka publikuar në Instagram ku shkroi “prapa skenave”.

 

behind the scenes 🎥

A post shared by Engjëllusha Salihu Official (@engjellushasalihu) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400