Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj jepin lajmin e madh (Foto)

17:49 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë dyshja më e përfolur në mediat rozë. Në fillim lidhja e tyre, më pas ndarja, ndërsa tani ata po ua heqin çdo dilemë si publikut si mediave.


Çifti përveç që kanë konfirmuar në një mënyrë lidhjen e tyre, ata kanë treguar që janë më të bashkuar se kurrë. Këtë e kanë bërë përmes fotografive të postuara në rrjetet e tyre sociale, ndërsa tregojnë që shumë shpejtë do të vijnë me një projekt muzikor.


E sot ata kanë postuar edhe një instastory, ku tregojnë që kënga e tyre më e re “Shi bie në Tiranë” do të lansohet nesër në orën 14:00.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400