Eni Koçi sigurisht se do ta çmend Gencin me këtë pamje…

22:33 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

U përfol shumë për një lidhje të mundshme, por çifti po vazhdon të jap përgjigje neutrale edhe pse gjithçka u konfirmua edhe me fotografi, shkruan Kosovarja.

Një bukuroshe të cilën Genci e kishte përshkruar me “Syt e kaltërt, flokët e bardha” është pikërisht Eni me të cilën ai lansoi duetin shumë të mirëpritur nga publiku.
Eni në çdo paraqitje shfaqet shumë joshëse, duke ndërruar fustanet më moderne, e që të gjitha i shpërndanë edhe në rrjetet sociale. Ajo është vetëm 22 vjeçe dhe ka arritje të madhe në karrierë, në të cilën u fokusua që nga mosha e vogël.

E në Çdo postim të saj, është Genci ai i cili nuk heziton të lë pëlqimin, por sigurisht kjo e fundit do ta lë atë gojëhapur.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400