Eni Koçi zbulon kuptimin e emrit të saj dhe as nuk na kishte shkuar në mendje!

23:57 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Këngëtarja nga Shqipëria, Eni Koçi është tejet e dashur për publikun.

Pamja, format trupore, postimet e njëpasnjëshme, lidhjet e dashurisë kanë bërë që të jetë në fokus të mediave, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe, për të gjithë fansat Eni zbulon kuptimin e emrit të saj që nuk do e besoni se nga kush e ka trashëguar.

“Çfarë kuptimi ka emri yt, Shkurtim i emrit të gjyshit tim. E ka pasur emrin Enver dhe mua me quajten Eni”, u përgjigj.

Këngëtarja Koçi javën e kaluar festoi ditëlindjen e 22-të, e cila ishte e rrethuar nga njerëzit e saj më të dashur.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400