Eni Koçin e ndalon policia!

13:05 / E diell, 13 Maj 2018

Është padyshim një nga këngëtaret më të kërkuara të momentit dhe më seksi sa i përket pamjes së saj të jashtme.
Por ndoshta një episod nga mbrëmja e kaluar nuk ka qenë më i miri për këngëtaren Eni Koçi. Teksa ishte duke drejtuar makinën policia e ka ndaluar këngëtaren për një test alkooli.

Por Eni ka qenë mjaft e qetë gjatë gjithë këtij procesi pasi ajo theksonte se nuk pi kurrë alkool.

Në fakt pasi realizoi testin, i cili rezultoi negativ Eni i ka thënë efektivëve. “ Nuk të del se unë s’pi kurrë alkool, vetëm nga unë s’të del”,-ka përfunduar këngëtarja.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400