Eni merr mesazhin e tmerrshëm: Do bëhesh ushqim për krimba

21:58 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

Një mesazh shokues e ka hedhur në Instastory.

Këngëtarja Eni Koci ka bërë publike një bisedë që ka pasur me një ndjekës, bisedë kjo që për të ka qenë e tmerrshme, shkruan lajmi.net

Ka qenë një person që po ia rikujton vdekjen Enit dhe idejen se kur të vdes do bëhet ushqim për krimba.

Eni e shokuar nga replikimet e tilla, tha se ka nevojë për njerëz me energji pozitive

screenshot_3

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400