Eni nuk e lë rehat Gencin as në koncerte

15:37 / E premte, 18 Maj 2018

Çifti Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë të përfolur në mediat rozë.

Ata përpos videoklipe në publik nuk shfaqen së bashku, raporton arbresh.info.

Genci është distancuar nga mediat qe 1 vit.

Por, n’ZOOM ka arritur të kap momentin kur ai qëndronte me telefon gjatë gjithë kohës.

Eni nuk po e lë rehat as në koncerte.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400