Epoka e Encës mbaroi te Noizy, ja kush është ‘mbretëresha’ e re e reperit

23:58 / E martë, 14 Nëntor 2017

 

Kohë më parë Noizy dhe Dafina për shkak të lidhjeve të tyre dhe qëndrimit pranë labelave të ndryshëm, nuk ishin shquar për ndonjë miqësi, madje është folur e kundërta por disa muaj më parë vumë re një afrimitet nga ata.

 
Noizy duket se i harroi ‘rivalët’ e vjetër siç ishin Ledri dhe Dafina e nisi të miqësohet me ta. Me Ledrinë shtë duke publikuar një këngë ndërkohë që me Dafinën do të performojnë bashkë jashtë shtëtit për festat e Nëntorit, shkruan Blitz.al

Ajo që na çuditi ishte pikërisht baneri që ishte vendosur për eventin që do të mbajnë bashkë. “The king and the queen” shkruhet aty duke ju referuar Noizyt dhe Duffy-t.

Por prisni pak, e keni parasysh që ‘the king and the queen e askush sun na ndali” ishte pjesë e tekstit të ‘Boë Doën’, këngës hit të Noizyt dhe Encës verën e kaluar?

Epo tashmë ka një tjetër ‘queen’, është Dafina dhe zor se do ta kishim menduar ndonjëherë se do të ishte pikërisht ajo.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400