“Era Istrefi” befason Robert Berishen, i futet live në emision…!

22:49 / E diell, 17 Qershor 2018

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 këtë javë ishin të ftuar: “Robert Berisha” dhe Babuka, shkruan InfoKosova.

Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri si gjithmonë i kishte përgatitur Robert Berishës një befasi dhe atë duke ja ftuar “Era Istrefin” në emision LIVE./InfoKosova/

Për të parë se kush është Era, shikojeni emisionin më poshtë:

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400