Era Istrefi po vjen me një ‘hit’ të ri

20:18 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

Ka disa ditë që e ka paralajmëruar.E këngëtarja Era Istrefi tashmë e ka gati këngën e saj të re, të cilës ia ka lënë edhe titullin e që është ‘Origami’.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një posti të bërë në Instagram.

Era ka hedhur një pjesë të këtij projekti dhe ka pyetur se kush është gati për këtë këngë!

Padyshim të shumta kanë qenë edhe komentet ku fansat i treguan se po e presin me padurim këtë risi nga Era.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400