Ermal Mamaqi thotë se Albërie Hadërgjonaj nuk vesh asnjëherë recipeta!!

15:52 / E enjte, 24 Maj 2018

Ermal Mamaqi dhe Albërie Hadërgjonaj duhet të kenë një miqësi të afërt me njëri-tjetrin.

 Ose ai njeh dikë të afërt të saj pasi ndryshe nuk do të kishte kuptim që ai ta dinte nëse Albërie Hadërgjonaj vesh ajo jo recipeta, shkruan lajmi.net

Ai habiti të gjithë ku përmes një videoje në Instagram i nxorri këtë ‘sekret’ këngëtares.

Ermali e thotë me bindje që Albëria nuk vesh asnjëherë recipeta dhe ajo sikur e aprovon me të qeshura dhe pa asnjë koment.

Pas një pauze një vjeçare këngëtarja shqiptare kthehet për të punuar për projektin e ri muzikor e ‘Sa here m’ke dasht’ mbetet kënga e fundit e saj deri në publikimit e kësaj që sapo e ka paralajmëruar.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400