A është kjo motra simpatike e Arta Nitajt?

21:14 / E hëne, 23 Prill 2018


Aktorja Arta Nitaj e cila për publikun u bë e njohur nga roli i saj në serialin ‘O sa mirë’ po vazhdon akoma të jetë në fokus të mediave.

Imazhet e saj provokative, udhëtimet, lidhjet e ndarjet qe një kohë të gjatë po qëndrojnë si top lajme, shkruan lajmi.net

Duket se ajo edhe motrën e ka tejet simpatike, nëse është saktësisht motra e saj vajza të cilën e ka njoftuar me ndjekësit.

Mbiemrin e ka Nitaj por nuk ka treguar saktërisht se çka e ka. Bazuar në disa imazhe ajo ngjanë shumë me Artën.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400