Fansat i kërkojnë bashkëpunim me Medën? Lindon Berisha befason me përgjigjen e tij

22:03 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Ai për lajmi.net ka treguar se është duke punuar në projekte të reja muzikore të cilat do i sjell shumë shpejt, shkruan lajmi net.

I pyetur nga fansat se a do të bënte duet me Medën, Lindoni befason me përgjigjen e tij: “Pse jo, sish kon keq, shum sick ish kon..”, shprehet ai.

Mbase, do dilte një këngë e bukur me zhanret e ndryshme që dyshja kanë..

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400