Fansja çmend Noizyn, shikoni çfarë bën ai për vajzën sexy

14:44 / E hëne, 16 Prill 2018

Noizy është një ndër reperat më të komentuar në mediat shqiptare.

Këngëtari i njohur njihet gjithashtu dhe për numrin e madh të fansave dhe vajzave që çmenden pas tij.

Në fakt, duket se ka ndodhur krejt e kundërta. Është pikërisht reperi që së fundmi është “marrosur” pas fanses.

InTv ka publikuar një foto screenshot të një vajze, e cila duket se është lumturuar shumë nga një super mesazh që ka marrë.

‘Do thush ti nga e di un që ti je yll? Se të pash edhe në fcb, cuditrisht më doli aty”i ka shkruar Noizy.

Vajza, e ka mbajtur veten, pasi i ka thënë vetëm “faleminderit”, por më pas duket se i ka bërë gjëmën duke publikuar mesazhin në Insta Story.

Megjithatë, ndonëse emri dhe foto është e Noizyt, nuk dihet sa i vërtet mund të jetë ky mesazh pasi në ditët e sotme çfarë s’po ndodh me mjeshtrat e teknologjisë dhe as reperi vetë nuk ka reaguar deri tani.

 

 

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400