Fatlumja e dimë si këndon, por shikoni si këndon më vëllain

15:55 / E enjte, 12 Korrik 2018

Njëra prej këngëtarëve më të përfolura sivjet në skenën e muzikës popullore dhe tallava, Fatlume Popovci po befason me paraqitjet e saj

Derisa ajo gjatë kësaj jave lansoi një cover të këngës “Ajo me mbyti”, këngëtarja ka udhëtuar për Shqipëri ku është duke u përgatitur për projektin e radhës.

E gjatë udhëtimit ajo ka incizuar vetën duke kënduar më vëllain e saj, Meli Popovci, i cili po ashtu duket se ka talent të madh për muzikë.

Për më shumë shikojeni vetë këtë interpretim brilant të dy këngëtarëve.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400