Fatmir Limaj e Arban Abrashi shijojnë atmosferën në koncertin e Rita Orës

23:05 / E shtunë, 17 Shkurt 2018

 

Sonte në koncertin e këngëtares Rita Ora kishte edhe fytyra të njohura publike.

Ndër ta edhe politikan të njohur, shkruan lajmi.net

Lajmi.net ju sjell foto nga vendi i ngjarjes në të cilat shihet zv.kryeministri Fatmir Limaj dhe ish kandidati për komunë të Prishtinës nga radhët e LDK-së Arban Abrashi, të cilët po argëtoheshin me këngët e Ritës, të cilën e panë nga afër.

28275447_2489795914579228_1008491212_o

28275425_10156111530564362_1178776614_o

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400