Fatmir Spahiu thumbon politikanët (Foto)

15:57 / E mërkure, 21 Mars 2018

 

Fatmir Spahiu është njëri nga aktorët më të njohur shqiptar, i cili edhe me ngjarjet e përditshme jo edhe aq të kënaqshme gjen mënyra të bëjë shaka.

Përderisa seanca e demarkacionit po vazhdon që të zvarritet, Fatmiri ka gjetur një mënyrë që të tallet më këtë rast përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram”.

“Vizitë Parsiti të bukur pas votimit të demarkacionit që bëtë sot! Ju faleminderit!” kishte shkruar Fatmiri në postimin e tij.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400