Festë në familjen e Shkumbin Kryeziut, këngëtari fjalë zemre për…

21:03 / E martë, 17 Prill 2018

 

Është ndër këngëtarët më të përmendur dhe më të kërkuar të skenës, shkruan Kosovarja.

Emri i tij u komentua shumë si për karrierën, ashtu edhe për jetën private.

Sot për të është një ditë e veçantë, e që nuk ka hezituar që ta ndajë edhe me ndjekësit gëzimin që ai ndjenë sot për të bijën.

Vajza e tij sot kishte ditëlindjen e 19-të, ndërkaq ai kishte uruar me fjalët më të ëmbla të cilat do t’i shihni në vazhdim.

Një prind dhe këngëtarë për t’u marrë shembull, e këtë e ka dëshmuar ndër vite.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400